SCM7B35-01A
Mfr.Part #
SCM7B35-01A
Datasheet
SCM7B35-01A
Stock
7
Current - Supply :
56 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
14V ~ 35V